Bizi Tanıyın

Şirketimiz 2000’li yılların başından bu yana hedeflerini iyi analiz etmiş, güçlü altyapı ve donanıma sahip dinamik ortak yapısıyla; otomotiv sektörüne yeni alternatif satış kanalları kazandıran tedarik zincirinde, bireysel ve kurumsal talepler için yeni ve dinamik bir halka oluşturmak amacı ile İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.
Teknolojinin çok hızlı ilerlemesi, iş yapış biçimlerimizi karşı konulmaz bir şekilde değiştirmiş ve uluslararası ticareti, eski dönemlere nazaran çok daha olası kılmıştır.
Bu doğrultuda hedefimiz; yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarımız kanalı ile, talep edilen araçları en iyi fiyat, hızlı teslimat ve güvenilir hizmet anlayışı esasına dayanarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunabilmektir.

MOTTO’muz; Uzun yıllar güvenle hep yanınızda olmak…

Danışmanlık

Danışmanlık

Aracınızın yurtiçi ve yurtdışında adresinize kadar transferi, araç sigorta hizmetleri, aracınıza modifiye desteği. Tamamen sizin tarafınızdan oluşturulan iç ve dış donanıma sahip ve size özel üretilen aracınızın, konfigürasyon aşamasından size teslim edilen sürece kadarki tüm adımlarda yanınızdayız.

Araç İthalatı

Araç İthalatı

Bireysel ve kurumsal talepler doğrultusunda, gerek tek bir araç, gerekse filo alımı için; konfigürasyon, hizmeti ve fiyatlandırma yapılır. Hızlı ve güvenli araç ithalatı ile hizmetinizdeyiz.

Araç İhracatı

Araç İhracatı

Yurt dışındaki iş ortaklarımız / müşterilerimiz tarafından talep edilen araçların, yurtiçinde yerleşik bayi ve distribütörler aracılığıyla temin edilerek filo desteği ile toptan satışından ibaret olup sadece kurumsal hizmet verilmektedir. İhracat yaptığımız ülkeler, Avrupa birliği, orta doğu ve uzak doğu ülkeleridir.

Çalıştığımız

Markalar