BMW’nin yüksek performansını, baştan çıkarıcı tasarımla birleştiren Yeni BMW M4 Competition Coupe modelleri Türkiye’de yollara çıktı.
M4’ü ,günlük kullanıma uygun bir performans aracı olarak tanımlamak en doğrusu olacaktır. Konforu ve rahatlığı hissederken aynı zamanda performansı da sonuna kadar hissedip tecrübe edebileceğiniz bir araç.
Önde 19” arkada 20” jantlar.
BMW M4 Competition Coupe, 0’dan 100 km/s hıza 3,9 saniyede ve 0’dan 200 km/s hıza ise yalnızca 12,5 saniyede ulaşıyor.M4 Competition Coupe, durma zamanı geldiğinde ise güçlü fren sistemi sayesinde maksimum sürüş güvenliği sağlıyor. Önde altı pistonlu kaliperler ve 380 mm diskler ile arkada 370 mm diskleri kavrayan tek pistonlu kaliperler güvenli bir duruş mesafesinin yakalanmasına olanak sağlıyor.
BMW M4, normal 4 serisi ile aynı iç yerleşim düzenine ve yolcu alanına sahiptir. Ancak buna rağmen, çeşitli benzersiz malzemelere ve yarıştan ilham alan bazı seçenekleri mevcuttur. Kalın çerçeveli direksiyon simidi, özelleştirilebilir M sürüş modları için bir çift kırmızı düğmesi bulunmaktadır. Kabin ayrıca bol miktarda karbon fiber trim parçaları ve direksiyon kolonuna monte edilmiş uzun kürek değiştiriciler ile geliştirilebilir.

 

 

    

 

Teknik verilere baktığımızda,
Motor hacmi: 2993 cc
Motor gücü : 510 hp
Coupe 2 kapı
8 vites arkadan itiş
Uzunluk : 4794 mm
Genişlik : 1887 mm
Yükseklik : 1887 mm
Güncel haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.
Hazırlayan : Ezgi Altunkaya